Kontenery - twój mobilny asystent w wywozie odpadów.

Kontenery to innowacyjna aplikacja na system Android, która pozwala na łatwe i skuteczne zarządzanie zleceniami związanymi z podstawianiem, opróżnianiem lub zabieraniem kontenerów na śmieci. Nasza aplikacja jest idealnym narzędziem dla firm wywożących odpady, które chcą zwiększyć efektywność swojej pracy i zminimalizować błędy.
W systemie głównym RUOM planujemy zlecenia kontenerowe i rozdzielamy je na samochody i brygady. Kierowca każdej brygady za pomocą aplikacji Kontenery wprowadza wszystkie niezbędne informacje związane ze zleceniem. Możliwe jest m.in. rejestrowanie czasu pracy, przerw w pracy, awarii samochodu oraz uwag związanych z wykonywanym zadaniem. Dodatkowo, możliwe jest dodawanie zdjęć i podpisów potwierdzających wykonanie zlecenia.
W aplikacji Kontenery znajduje się również moduł inwentaryzacji kontenerów. Dzięki niemu, możliwe jest przypisanie kodu kreskowego, QR, NFC lub RFID do kontenera oraz określenie odpowiedniego typu kontenera.
Aplikacja korzysta z czytników kodów kreskowych, QR, NFC lub RFID do wyszukiwania zleceń i kontenerów, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę kierowców.
Licencja na aplikację jest na jedno urządzenie, ale na tym urządzeniu można zmieniać samochody i brygady. Kontenery to mobilny asystent dla firm zajmujących się wywozem odpadów, który pozwala na pełną kontrolę nad procesem wywozu odpadów.

Pobierz już dziś aplikację Kontenery i spraw, by Twoja praca była jeszcze skuteczniejsza i efektywniejsza!

Wymagania sprzętowe.

Do korzystania z aplikacji Kontenerowiec niezbędny jest smartfon lub tablet z systemem Android conajmniej w wersji 6.0.

Wróć